Всеукраїнське агенство внутрішніх та міжнародних подорожей

Всеукраїнське агентство
внутрішніх та міжнародних
подорожей

(044) 228-30-34 / (050) 404-30-34
(068) 004-30-34 / (063) 622-30-34

Авіабілети

Вам подобається, коли літак розганяється, а потім злітає. Ви любите дивитися у вікно ілюмінатора, за яким все стає крихітним і незначним, аж захоплює дух серед білих і пухнастих хмар.

Політ знайомить Вас кожен раз з новими авіакомпанії і напрямками, різноманітністю сервісу та послуг. Ми підберемо Вам найдешевші авіаквитки в усі аеропорти світу, індивідуально відповідно до Ваших потреб. Якщо Вам не вдається самостійно забронювати авіаквитки на сайті - Ви завжди можете зателефонувати нам, і ми забронюємо для Вас в телефонному режимі. Ми дуже цінуємо Ваш час і настрій, саме тому ми завжди доступні і до нас легко додзвонитися з будь-якого мобільного оператора. Ви отримаєте професійну консультацію від менеджера з продажу авіаквитків. Так само Ви можете звернутися до нас в чат, Viber, Skype.

Вам не обов'язково оплачувати авіаквитки відразу, будь-який варіант на сайті Ви можете забронювати згідно правил застосування тарифу, якщо ж встановленого часу недостатньо для прийняття рішення і оплати, повідомте про це нашим менеджерам з продажу авіаквитків.

Ми працюємо з корпоративними клієнтами і надаємо вигідні умови для співпраці. Відносини з нашими партнерами і потенційними клієнтами засновані на принципах відкритості та порядності, без чого неможливо будувати взаємини.

Ми з радістю організуємо групові поїздки, надамо професійну допомогу при запиті додаткових послуг авіакомпаній

Агентство працює в будні з 9 до 18, а у вихідні в телефонному режимі. Ми піклуємося про постійних клієнтів, для корпоративних клієнтів доступна цілодобова телефонна підтримка.

Поради подорожуючим на літаку

Ділимося досвідом і спецпропозиціями в розсилці. Приєднуйся!